info@sanexlogistics.com + 90 212 474 65 65 Pbx
Ücretsiz Teklif Al

Fiyat Bilgi Talep Formul

Taleplerinizi aşağıda bize bildirin, takım arkadaşlarımız sizinle irtibata geçip teklifimizi sunsunlar.

Adınız:
Soyadınız:
Gsm
E-posta:
Gönderi Şehri:
Alıcı Ülkesi:
Gönderi Türü:
Gönderi Şekli:
Ürün Kğ:
Açıklama:
SANEX LOJİSTİK A.Ş. HOŞGELDİNİZ!
Rakip Tanımıyoruz Tüm Parsiyel Gönderilerinizi Gümrükleme Dahil Hızlı ve Güvenle Taşıyoruz!

Sanex Express kargo ile her türlü Yurtdışı uçak veya karayolu kargo gönderileriniz için kargo fiyat talep formu hizmetini kullanarak. Express kargo,Parsiyel kargo, Fuar kargo ve Mobilya kargo taşımacılık yüklemeleri için en kısa zamanda fiyat alabilirsiniz. Sanex Express kargo ile yurtdışı kargo gönderilerinizi en kolay şekilde hazırlamanızı ve paketlemenizi sağlamak amacıyla tasarlanmış bir çok çeşitli ürünler sunulmaktadır.

RUSYA Kaynaklı Sanex Express Rusya’da 3 merkez ofis,16 acentasıyla, hizmet veriyor. Sanex Express Rusya her yerine teslimat yapıyor. Kargo ve parsiyel kargo tüm gümrükleme işlemlerinide yapıyor. Sanex Express her gün düzenli avrupa uçuşlarının yanısıra. Sanex Express Azerbaycan Rusya Kazakistan Özbekistan Ukrayna Tataristan ve Türkmenistana yaptığımız direkt uçuşlarla dünya üzerinde 200 aşkın noktaya gönderilerinizi tam bir güven ve kalite ile belirttiğiniz adrese zamanında teslim ediyoruz.

Rusya gümrükleme ve parsiyel kargo taşımacılığı Rusya kargo gidecek ürünlerin 10 kğ dan başlayıp 2000 kğ kadar olan her türlü ürünlerinizi ve kargolarınızı Türkiye genelinde adresten alıp Türkiye ve Rusya gümrükleme işlemlerini Sanex Express kargo tarafından yapılıp Rusya herşey dahil kapı teslim hizmetleri sunuyor. Sanex Express kargo Türkiye’den Rusya taşımacılk hizmetleri. Rusya uçak kargo, Rusya Express kargo, Rusya gümrükleme, Rusya kargo parsiyel taşımacılığı, Rusya kargo taşımacılığı Rusya fuar organizasyon hizmetleri, Rusya otel ve konaklama, Rusya için uçak kiralama hizmetleri veriyor.