info@sanexlogistics.com + 90 212 474 65 65 Pbx
Hakkımızda

Sanex Parsiyel Taşımacılığı

SANEX LOJİSTİK A.Ş. HOŞGELDİNİZ!
Rakip Tanımıyoruz Tüm Parsiyel Gönderilerinizi Gümrükleme Dahil Hızlı ve Güvenle Taşıyoruz!

Görevimiz; dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır.Hedef alanımız, yalnızca bulunduğumuz şehir veya ülke değil tüm dünyadır.
Hakkimizda
Sanex Express parsiyel kargo hizmetimiz 50 kg dan başlayıp 2000 kg kadar olan her türlü ürünlerinizi ve kargolarınızı Türkiye genelinde adresten alıp ve alıcı ülkede Gümrükleme işlemlerini Sanex Express tarafından yapılıp her şey dahil kapı teslim hizmetleri sunuyor. Sanex Express müşterilerinden aldığı ürünleri kendi depolarında toplayarak ülkelere veya bölgelere göre ürün havuzları oluşturmaktadır. Sanex Express kargo uluslararası taşımacılık ve her şey dahil kapı teslim gümrükleme konusunda sizlere profesyonel çözümler sunar.


Sanex Express kargo müşterilerine komple taşımacılığın yanı sıra parsiyel kargo taşımacılık alanında hizmet vermektedir. Parsiyel kargo taşımacılık hizmetini ürünü az olan şahıs yada kurumların daha ekonomik yoldan nakliye hizmeti alabilmesi saglayan bir lojistik hizmeti olarak tanımlayabiliriz. Sanex Express kargo müşterilerinden aldıgı ürünleri kendi depolama alanında toplayarak illere veya bölgelere ürün havuzu oluşturmaktadır.


Sanex Express kargo nakliye esnasında mamullerin zarar görmemesi içinde gerekli paketleme işlemleri yaptıktan sonra ve ürünlerin web üzerinden takip edilebilmesi için gerekli barkod işlemleri uygulandıktan sonra ürünlerin varış ülkesi ve noktası tam zamanında varabilmesi için araçlarını büyük bir titizlikle yönlendirerek müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayış sağlamaktadır.


Sanex Express parsiyel kargo hizmetimiz ile eşyalarınız veya ürünleriniz sorunsuzca istediğiniz yere ulaştırılacaktır. Eğer parsiyel kargo hakkında daha ayrıntılı bilgi almak iterseniz bize ulaşmanız gerekmektedir. Nakliyelerinizde sorunsuz hizmet anlayışımız sayesinde hiçbir problemle karşılaşmıyaçaksınız firmamız nakliye firmaları arasında en iyi hizmeti size taahüt eder. Taşımacılık konusunda itibar sahibi firmamız ize en profesyonel çözümler sunmaktadır.


Rusya Teslimat Bölgelerimiz:
Rusya moskova kargo Rusya astrahan kargo taşımacılığı, Rusya belgorod kargo taşımacılığı, Rusya belerus kargo taşımacılığı, Rusya çelyabinsk kargo taşımacılığı, Rusya ijevsk kargo taşımacılığı, Rusya kazan kargo taşımacılığı, Rusya kostroma kargo taşımacılığı, Rusya krasnodar kargo taşımacılığı, Rusya krasnoyarsk kargo taşımacılığı, Rusya lipetsk kargo taşımacılığı, Rusya minks kargo taşımacılığı. Rusya novgorod kargo taşımacılığı, Rusya novorossiysk kargo taşımacılığı, Rusya novosibirsk kargo taşımacılığı, Rusya omsk kargo taşımacılığı, Rusya penza kargo taşımacılığı, Rusya pyatigorsk kargo taşımacılığı. Rusya rostov kargo taşımacılığı, Rusya ryazan kargo taşımacılığı, Rusya samara kargo taşımacılığı, Rusya saratov kargo taşımacılığı, Rusya soçi kargo taşımacılığı, Rusya st.petersburg kargo taşımacılığı, Rusya stavropol kargo taşımacılığı, Rusya surgut kargo taşımacılığı, Rusya tümen kargo taşımacılığı, Rusya ufa kargo taşımacılığı, Rusya ulyanovsk kargo taşımacılığı, Rusya novgorod kargo taşımacılığı, Rusya vladimir kargo taşımacılığı, Rusya vladivostok kargo taşımacılığı, Rusya volgograd kargo taşımacılığı, Rusya voronej kargo taşımacılığı, ve Rusya yekaterinburg kargo taşımacılığı