info@sanexlogistics.com + 90 212 474 65 65 Pbx
Hakkımızda

Rusya Kargo

SANEX LOJİSTİK A.Ş. HOŞGELDİNİZ!
Rakip Tanımıyoruz Tüm Parsiyel Gönderilerinizi Gümrükleme Dahil Hızlı ve Güvenle Taşıyoruz!

Görevimiz; dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır.Hedef alanımız, yalnızca bulunduğumuz şehir veya ülke değil tüm dünyadır.
Hakkimizda
Sanex Logistics , Rusya kargo ve parsiyel kargo taşımacılığı ile Rusya gidecek paketler Saat 18.00'e kadar verildiğinde Rusya'da ertesi gün adrese teslim yapılıyor. Sanex Express kargo zamanında teslimatı garanti ediyor. Sanex Express kargo uluslararası taşımacılık her şey dahil kapı teslim gümrükleme konularında sizlere profesyonel çözümler sunar. RUSYA kaynaklı Sanex Express kargo Rusya'da 3 merkez ofis 16 acentası ile kargo ve fuar kargo hizmeti veriyor. Rusya kargo, Kazakistan kargo, Ukrayna kargo Sanex Express kargo Rusya her yerine teslimat yapıyor. Sanex kargoların tüm gümrükleme işlemlerini de Sanex kargo tarafından yapıyor.

Sanex Logistics her gün düzenli avrupa uçuşlarının yanı sıra. Azerbaycan Rusya Kazakistan Özbekistan Tataristan Türkmenistan Ukrayna ve Türk Cumhuriyetlerine yaptığımız direk uçuşlarla dünya üzerinde 200 aşkın noktaya kargo gönderilerinizi tam bir güven ve kalite ile belirttiğiniz adrese zamanında teslim ediyoruz. Sanex Express kargo geleceğin dünyasında yerinizi almanız için hizmet veriyor. Sanex kargo hizmetimiz Azerbaycan kargo, Rusya kargo, Kazakistan uçak kargo, Türkmenistan uçak kargo, Tataristan kargo, Ukrayna kargo, Rusya mobilya taşımacılığı, Rusya evden eve kargo eşya taşımacılığı, parsiyel kargo Fuar kargo taşımacılığı gümrükleme depola hizmetleri vermekteyiz.

Sanex Logistics Rusya Fuar kargo, Kazakistan Fuar kargo ve Ukrayna Fuar kargo malları parsiyel yükleme numune dokümanlara ek olarak İHRACAT amaçlı gönderilerinize FORWARDER olarak hizmet vermektedir. Sanex Express uçak kargo ve karayolu kargo taşımacılığında kargo otomasyon sistemi sayesinde sizinle alıcınız Acenteler ve havayolları arasında mükemmel iletişim kurulur. Sanex Express kargo sizin her türlü ihtiyacınızı karşılayacak hizmetler sunuyor. Sanex Logistics güvenli Rusya parsiyel kargo hizmeti malınızı yerine geciktirmeden ulaştırmaya garanti eder. Sanex böylelikle gönderiniz doğru zamanda doğru yerde son varış noktasına kadar olan tüm bağlantıları kara yada hava yolu sağlayarak fatura, sözleşme veya rapor gibi gümrüğe tabi olmayan önemli gönderilerinizi Sanex Express Rusya'da alıcısına ulaştırıyor


Rusya Teslimat Bölgelerimiz:
Rusya moskova kargo Rusya astrahan kargo taşımacılığı, Rusya belgorod kargo taşımacılığı, Rusya belerus kargo taşımacılığı, Rusya çelyabinsk kargo taşımacılığı, Rusya ijevsk kargo taşımacılığı, Rusya kazan kargo taşımacılığı, Rusya kostroma kargo taşımacılığı, Rusya krasnodar kargo taşımacılığı, Rusya krasnoyarsk kargo taşımacılığı, Rusya lipetsk kargo taşımacılığı, Rusya minks kargo taşımacılığı. Rusya novgorod kargo taşımacılığı, Rusya novorossiysk kargo taşımacılığı, Rusya novosibirsk kargo taşımacılığı, Rusya omsk kargo taşımacılığı, Rusya penza kargo taşımacılığı, Rusya pyatigorsk kargo taşımacılığı. Rusya rostov kargo taşımacılığı, Rusya ryazan kargo taşımacılığı, Rusya samara kargo taşımacılığı, Rusya saratov kargo taşımacılığı, Rusya soçi kargo taşımacılığı, Rusya st.petersburg kargo taşımacılığı, Rusya stavropol kargo taşımacılığı, Rusya surgut kargo taşımacılığı, Rusya tümen kargo taşımacılığı, Rusya ufa kargo taşımacılığı, Rusya ulyanovsk kargo taşımacılığı, Rusya novgorod kargo taşımacılığı, Rusya vladimir kargo taşımacılığı, Rusya vladivostok kargo taşımacılığı, Rusya volgograd kargo taşımacılığı, Rusya voronej kargo taşımacılığı, ve Rusya yekaterinburg kargo taşımacılığı