info@sanexlogistics.com + 90 212 474 65 65 Pbx
Hakkımızda

Hakkımızda

SANEX LOJİSTİK A.Ş. HOŞGELDİNİZ!
Rakip Tanımıyoruz Tüm Parsiyel Gönderilerinizi Gümrükleme Dahil Hızlı ve Güvenle Taşıyoruz!

Sanex Uluslararası Express Kurye ve Hava Kargo taşımacılığı alanında faaliyet gösteren Türk menşeli bir firmadır.
SANEKS ULUSLARARASI KARGO VE KURYE TURİZİM HİZMETLERİ DIŞ TIC.LTD.ŞTİ 2000 tarihinde, İstanbul merkezli olarak kuruldu ve tescil ettirildi.
Hakkimizda
Sanex Worldwide Avrupa, Ortadoğu, Uzakdoğu, Türkî Cumhuriyetler, Rusya, Amerika ve Afrika Kıtasında seçkin acente ve hizmet ortakları ile Hızlı, Ekonomik ve Güvenli bir ulaşım ağına sahiptir.

Sanex Worlwide çalışanları Uluslararası arenada hizmet verdiği müşterileri için hizmet ortakları ile tam bir işbirliği içinde Uluslararası Kurye ve Hava Kargo taşımacılığı alanlarında size özel çözümler üretmektedir.

2000‘den bu yana taşımacılık Rusya parsiyel taşıma, Rusya konteynır, Rusya kargo, Rusya nakliye, Rusya parsiyel kargo, Ukrayna ihracat Ukrayna kargo, Ukrayna taşımacılık, Ukrayna parsiyel Ukrayna konteynır, Türkiye-Rusya Evden eve, İstanbul- Rusya nakliye, İstanbul- Rusya kargo, İstanbul-Rusya taşımacılık, Rusya ihracat, Rusya kargo ,Ukrayna ihracat Sanex Logistics olarak Amacımız Kişiye Özel Çözümler Sunmaktır. Sanex Logistics Uluslararası taşımacılık ve her şey dahil kapı teslim gümrükleme konularında sizlere profesyonel çözümler sunar

Rusya moskova merkezli olan firmamız Rusya tüm şehirlerine hizmet vermektedir. Rusya ihracat yapacak firmalara hizmet vermekteyiz. Ukrayna ihracat ve moskova ihracat firmaları arasında en kusursuz hizmeti vermek için çalışıyoruz. Uluslararası kargo , taşımacılık , nakliye , parsiyel taşıma ve konteynır taşıma yapıyoruz. Rusya ihracat konusunda tecrübeli ekibimiz ile size kusursuz hizmet vermek için varız. Rusya ile yapılacak ihracatta size ve işinize büyük kolaylık sağlıyoruz. Ürünlerinizin Rusya göndermek istiyorsanız bu konuda size hizmet vermek isteriz. Rusya kargo hizmetimiz ile eşyalarınız veya ürünleriniz sorunsuzca istediğiniz yere ulaştırılacaktır. Eğer Rusya kargo hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz bize ulaşmanız gerekmektedir.

Nakliyelerinizde sorunsuz hizmet anlayışımız sayesinde hiçbir problemle karşılaşmayacaksınız. Firmamız Rusya nakliye firmaları arasında en iyi hizmeti size taahhüt eder. Rusya taşımacılık konusunda itibar sahibi firmamız size en profesyonel çözümler sunmaktadır.