Fiyatlar Para Birimi DOLAR cinsindendir.
Uluslararası taşımacılık hizmetleri KDV'ye tabi değildir.
Fiyatlar İstanbul'dan yurtdışına taşımacılık fiyatlarıdır; İstanbul dışından toplanan gönderilerde yurtiçi taşıma bedeli eklenir.
Gerek IATA gerekse taşımacılık yapılan ülke yasaları ile yasaklanmış mallar ile tehlikeli maddeler taşınamaz.
Değeri 100 Amerikan dolarına kadar olan tüm gönderiler otomatik sigorta kapsamındadır. Daha yüksek değerli gönderileriniz için dilediğiniz takdirde ek sigorta primi ödeyerek paketlerinizi sigorta ettirebilirsiniz.
Belirtilen fiyatlar gümrükleme ücreti dahil kapıdan kapıya teslim masraflarını kapsamaktadır. Aksi belirtilmedikçe alıcı ülkedeki gümrük vergi ve harçları alıcıya fatura edilir.
Fiyatlara, günün koşullarına göre değişebilecek oranda Yakıt ve / veya Güvenlik Fiyat Artışı Müşteri Katılım Payı eklenebilir.
Hafif fakat hacmi fazla paketler için hacimsel ağırlık hesabı yapılmaktadır. Buna göre paketinizin ebatları cm. cinsinden birbiriyle çarpılarak çıkan rakamın 5000'e bölümü, paketin hacimsel ağırlığını verir.
(En * Boy * Yükseklik) / 5000 Gönderinin brüt ağırlığı ile hacimsel ağırlığı karşılaştırılarak büyük olanı ücretlendirilir.


Sanex Hava Cargo
FİYAT HESAPLA
Adı Soyadı
E-Mail Adresi
Şirket Ünvanı
Telefon
İSTENİLEN MALAZEMELER
Pencere Zarf
Boş Konşimento
Koli Bandı
Diğer İstekler
 
 

©2000-2015 All Rights Reserved Saneks Uluslararası Kargo ve Kurye Tur.Hiz.Dış Tic.Ltd.Şti Head Office: Kocasinan Merkez Mah. Şehit Özkan Şahin Sok. No:4 Yenibosna İstanbul – TURKEY  Tel :+0090 212 474 65 65 Pbx