Rusya Fuar Taşımacılığı,Kazakistan Fuar Taşımacılığı,Ukrayna Fuar Taşımacılığı. Yurtdışında düzenlenen herhangi bir fuara katılan firmaların, ilgili fuarda sergileyecekleri malzemenin Turkiye de ki adresinden alınıp, Sanex Tarafından gerekli gümrük işlemleri yapılarak fuarın yapılacağı ülkeye nakliyesi ve katılımcı firmanın standına bırakılması.
Sanex Fuar Taşımacılığı hizmetiyle katılacağınız Fuar, Kongre, Seminer, Tanıtım vb. gibi organizasyonların başarı ile sonuçlanmasına yardımcı olabilmek için, sizi sadece "satış odaklı" kılabilmek adına, katılacağınız etkinlik nerede olursa olsun, Sanex fuar kalite ve deneyimiyle sizleri tam zamanında, organizasyonun her aşamasını üstlenerek, müşterilerinizle buluşturuyor.
Sanex Fuar Taşımacılığı Bilindiği üzere Fuar Lojistiği hem çok kısıtlı bir zaman diliminde gerçekleştirilme zorunluluğundan dolayı hem de birçok konu başlığını içinde barındırmasından dolayı zorluk derecesi en fazla olan lojistik hizmet türüdür. Fuar lojistiğinde mutlaka olması gereken deneyim, güvenilirlik, hizmet hızı, hizmet kalitesi ve müşteriye özel çözümleriyle entegre fuar lojistiğinde uzmanlaşmış Sanex Lojistik, yurt dışı fuar organizasyonlarınızda;
Rusya Fuar Taşımacılığı,Kazakistan Fuar Taşımacılığı,Ukrayna Fuar Taşımacılığı, Gümrükleme (Türkiye ve yurt dışı), hizmetleri fuar alanında indirme, Depolama yükleme ve standınıza teslimat hizmetleri sunmaktayız.

©2000-2015 All Rights Reserved Saneks Uluslararası Kargo ve Kurye Tur.Hiz.Dış Tic.Ltd.Şti Head Office: Kocasinan Merkez Mah. Şehit Özkan Şahin Sok. No:4 Yenibosna İstanbul – TURKEY  Tel :+0090 212 474 65 65 Pbx