Konusunda uzman ve eğitimli Sanex Logistics personeli, gönderinizin sizden teslim alınmasından varış noktasına teslimatına dek büyük bir özen ve dikkatle taşınmasını sağlar. Ancak siz, de gönderinizin gerektiği gibi paketlenmesine dikkat ederek bize yardımcı olabilirsiniz.Paketleme sırasında dikkat etmeniz gereken noktalar şunlardır :

Sanex Cargo Hizmetler

Paketleri uygun boyutta bir kutu kullanılarak gönderinin etrafında gereğinden fazla boşluk bırakmayın çok parçalı gönderileri ayrı ayrı sararak paketleyin ve parçaların arasındaki fazla boşlukları doldurarak taşıma sırasında hareket etmelerini önleyin. Kırılabilecek maddelerin etrafını koruyucu kağıt ile kaplayın yada karton parçaları ile destekleyin. Dökülme ve sızıntıları önlemek için şişelerin ağzını sıkıca kapatın.Unutmayın Gönderinizi kapatmadan önce, paketin içine gönderenin adresini ve telefon numarasını ve aynı zamanda alıcının adres ve telefon (ya da faks) numarasını gösteren adres etiketinden ek bir nüsha yerleştiriniz. Ayrıca gönderinizin içine bir kartvizitinizi ya da antetli kağıdınızı ekleyebilirsiniz. Bu bize, eğer dış adres etiketi nakliye sırasında zedelenecek olursa yardımcı olacaktır. Hem alıcının adresini hem de sizin iade adresinizi açıkça belirten bir adres etiketi kullanın. Konşimento (gönderi belgesi) ve teslimat adres etiketine, alıcının posta kodunu ve telefon bilgilerini mutlaka yazınız. Posta kodu açık bir adres için olmalıdır, çünkü posta kutularına teslimat yapamıyoruz. Gönderinizi standart bir Sanex Logistics konşimentosu ve lazerjet etiket printer yazılımımız kullanılarak hazırlanan bir Sanex Kargo etiketi kullanarak yapınız. Gönderilerinizin nakliye sırasında gerektiği şekilde korunmasını temin etmek için, lütfen geri kazanılmış ambalaj malzemesi kullanımından kaçınınız ve bulunabilecek her türlü eski gönderi etiketlerini paketten çıkartınız. Gönderen ve alıcı adres bilgileri hem paketin üzerinde hem de, Sanex Lojistik konşimentosu üzerinde gösterilmelidir. Sanex Logistics konşimentosu ya da adres etiketinizi paketin üst yüzeyinin üzerine sıkıca yapıştırınız. Bu sevkiyat sırasında malın doğru yönlendirilmesine yardımcı olur. Sanex Lojistik “üst taraf” ve “bu tarafı yukarıya gelecek” yönlendirme işaretlerine uymayı garanti edemez, bunun sebebi paketlerin depolarımızda makineler tarafından tasnif edilmesidir. Hiçbir zaman barkodu kapatmayın, etiketlerin buruşmasına ya da kirlenmesine fırsat vermeyin. Gönderinizin kuryemiz tarafından alınması için size en yakın Sanex Kargo ofisinizi arayın.

 


©2000-2015 All Rights Reserved Saneks Uluslararası Kargo ve Kurye Tur.Hiz.Dış Tic.Ltd.Şti Head Office: Kocasinan Merkez Mah. Şehit Özkan Şahin Sok. No:4 Yenibosna İstanbul – TURKEY  Tel :+0090 212 474 65 65 Pbx