İster belge ister mal olsun, Sanex Lojistik ile herhangi birşey yollayacaksanız, gönderinizin teslim edildiği ve teslim alındığı andaki durumları arasında en ufak bir fark olmaması gerekmektedir.

Bu nedenle, gönderilerinizin Sanex Lojistik tarafından teslim alınmadan önce mutlaka uygun şekilde paketlenmiş olması çok önemlidir. Bu konu hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz lütfen Paketleme Önerileri bölümüne göz atın.

Gönderinizin gerekli şekilde paketlenmesini sağlamakla, yalnızca -herhangi bir aksilik olduğu takdirde- sigorta poliçesinde belirtilen haklarınızı korumakla kalmaz,ayrıca gönderinizin herhangi bir nedenle zarar görmesini de engellersiniz.Sanex Lojistik’de, gönderilerinizi en kolay şekilde hazırlamanızı ve paketlemenizi sağlamak amacıyla tasarlanmış çok çeşitli ürünler sunulmaktadır.


Sanex Hava Cargo
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adı Soyadı
E-Mail Adresi
Şirket Ünvanı
Telefon
İSTENİLEN MALAZEMELER
Pencere Zarf
Boş Konşimento
Koli Bandı
Diğer İstekler
 
 

©2000-2015 All Rights Reserved Saneks Uluslararası Kargo ve Kurye Tur.Hiz.Dış Tic.Ltd.Şti Head Office: Kocasinan Merkez Mah. Şehit Özkan Şahin Sok. No:4 Yenibosna İstanbul – TURKEY  Tel :+0090 212 474 65 65 Pbx